Posiadasz średni lub duży taras, chcesz z niego spokojnie korzystać od wiosny do późnej jesieni? Wybieraj spośród naszych modeli wysuwanych pergoli aluminiowych.

Pergola aluminiowa to rozsuwany dach z pokryciem odpornym na słońce, również wodoodpornym, zbudowanym z filarów wsporczych z przodu o silnej odporności na podmuchy wiatru.

Jeśli posiadasz przestronny taras i chcesz go wykorzystać od wiosennego topnienia śniegu do późnej jesieni, kiedy temperatury skłaniają Cię do przeniesienia imprezy do domu, proponujemy zainwestować w pergolę LuxBor, która stworzy optymalne warunki dla Twoich potrzeb.

Pergola LuxBor składa się z rozsuwanego dachu odpornego na działanie czynników środowiskowych, wspartego na słupach podtrzymujących jej ciężar.

Dach z wysuwanej pergoli może być również wyposażony w oświetlenie LED do oświetlenia tarasu.

Rozświetl swój taras rozwiązaniami LuxBor i stwórz bajkową oprawę! Użyj diod LED, żarówek i lamp solarnych, aby uzyskać wyjątkową atmosferę i wymarzony widok! Twój taras czy pergola będzie świecić każdej nocy i będzie wyglądać jak mały raj, którym będziesz mógł cieszyć się z najbliższymi!

Oprawy oświetleniowe mogą zmienić taras w niesamowite miejsce. Nie bez powodu są tak często wykorzystywane w hotelarstwie! Tarasy i ogrody zmieniają swój wygląd, gdy są udekorowane światłami ułożonymi tak, aby podkreślić piękno i zamaskować wszelkie niedoskonałości. Jeśli posiadasz takie miejsce, w którym spędzasz letnie wieczory z lampką wina w ręku zadbaj o jego odpowiednią aranżację, aby panowała przyjemna atmosfera.

Wygląd domu jest niezwykle ważny, ponieważ może być oazą spokoju i relaksu lub miejscem pełnym rzeczy niepotrzebnych, zaniedbanych i opuszczonych. Taras czy ogród wymagają pielęgnacji i aby dobrze wyglądały, nigdy nie powinny być zaniedbane.

Oświetlenie zewnętrzne tarasu można wykonać za pomocą lampionów i girland, aby uzyskać romantyczny efekt i wymarzony wizerunek. Dostępne są w różnych kolorach i pasują do każdego wystroju, zapewniając niezwykle przyjemny efekt wizualny.

Oświetlenie tarasowe LED to ekologiczna i nowoczesna opcja. Oprócz tych aspektów warto wiedzieć, że żarówki LED odgrywają ważną rolę zarówno w projektowaniu wnętrz, jak i na zewnątrz. Z ich pomocą można stworzyć gry świateł, które podkreślą określone przedmioty lub aranżacje. Jeśli w rogu tarasu masz np. ciekawą statuetkę, możesz ją za ich pomocą wyróżnić. Reflektory są najczęściej używane do tworzenia gier kolorystycznych.