OGRODZENIA – Premium Quality

OGRODZENIA SMW

OGRODZENIA BUDMAT

OGRODZENIA BUDMAT VARIANTE

OGRODZENIA PANELOWE

Ogrodzenie panelowe to prosty i ekonomiczny sposób na wydzielenie terenu swojej posesji. Panelowe ogrodzenia produkowane są z prętów lub profili zgrzewanych na przecięciach, które tworzą regularne oczka (kwadratowe lub prostokątne). Tego typu ogrodzenie wybierane jest coraz chętniej, ponieważ oferuje wiele zalet.

 

WYTRZYMAŁOŚĆ I TRWAŁOŚĆ

W przeciwieństwie do ogrodzeń z siatki ogrodzenie panelowe jest o wiele trwalsze, a także bardziej estetyczne pod względem wizualnym. Jego żywotność jest o wiele dłuższa, co również stanowi niewątpliwą zaletę. Solidność ogrodzenia jest absolutną podstawą. W przypadku ogrodzenia panelowego wygląda to obiecująco, ponieważ jest ono wykonywane ze stali, która – jak wiadomo, jest bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto, do stworzenia tego rodzaju płotu, stosuje się również ocynkowanie, a także lakierowanie proszkowe, co sprawia, że ogrodzenie staje się odporne na niszczące działanie korozji. Daje to jednocześnie gwarancję, że ogrodzenie panelowe wykonane ze stali, będzie nam służyć przez wiele lat.

 

ŁATWY I SZYBKI MONTAŻ

Ogrodzenie panelowe jest bardzo łatwe w montażu i nie wymaga skomplikowanych robót. Prosta forma i niewielka liczba elementów wpływa na montaż ogrodzenia panelowego, który nie sprawia większych problemów, a wszystko przebiega sprawnie i szybko.

 

ESTETYKA

Ogrodzenie panelowe ma to do siebie, że swoim wyglądem daje złudzenie lekkiego. Delikatność ta sprawiła, że ten rodzaj płotu na dobre zagościł w sercach inwestorów. Szczególnie tych, którzy stawiają domy w duchu nowoczesności. Niezależnie też od tego, w jakim stylu zbudowany jest nasz dom, możemy być pewni, że stylistyka ogrodzenia panelowego wpasuje się doskonale – zarówno do budownictwa nowoczesnego, jak i do bardziej tradycyjnych domów.

 

NISKA CENA I KOSZTY NAPRAWY

Ogrodzenie panelowe charakteryzuje się relatywnie niską i atrakcyjną ceną. Na korzyść paneli przemawia także niski koszt naprawy – bez problemu można wymienić pojedynczy element.

 

MINIMALIZM I UNIWERSALNOŚĆ

Ogrodzenie panelowe sprawdzi się doskonale jako ogrodzenie naszego domu jednorodzinnego jak i płot przemysłowy. Świetnie komponuje się z bramami wjazdowymi czy furtkami. Szeroka oferta wzorów sprawi, że wpasuje się w gust i wymagania każdego.

Parametry Techniczne

 

Oferujemy kompleksowy system ogrodzeniowy wykonany z profilowanych paneli zgrzewanych wraz ze słupkami mocującymi i odpowiednimi akcesoriami montażowymi. Poniżej zamieszczone zostały parametry techniczne.

  • szerokości panelu – 2,50 m
  • wysokość panelu – 1,2 m / 1,3 m / 1,5 m / 1,7 m / 2,0 m
  • grubość drutu – 4 mm / 5 mm
  • Tłoczenia – 3 V
  • Rozmiar oczka – 5 cm x 1,95 cm
  • słupek – 5 cm x 6 cm wysokość 2,0 m / 2,4 m / 2,6 m
  • podmurówka 20 cm / 30 cm
  • łączniki 20 cm / 30 cm
  • ceownik 20 cm / 30 cm
  • obejmy przelotowe / końcowe / narożne

 

Nasz obszar działania:

Obsługujemy cały Śląsk i Opolszczyznę

Nasze montaże wykonaliśmy już: Gliwice, Toszek, Zabrze, Tarnowskie Góry, Lubliniec, Bytom, Zbrosławice, Ruda Śląska, Chorzów, Katowice, Koszęcin, Strzelce Opolskie, Opole

Kontakt

ul. Pyskowicka 32, 42-674 Łubie

NIP 969 15 52 332
tel . 32 666 44 99

Godziny otwarcia salonu

Pon-Piąt.: 7 - 16

Sobota, Niedziela: Zamkniete