Stopniowo zbliża się ta ukochana pora roku, kiedy będziesz chciał spędzać jak najwięcej czasu w ogrodzie lub na działce swojego domu. Wiosna i lato! Nie możemy się doczekać. Zostało jeszcze trochę czasu, warto więc pomyśleć o tym, jak przygotować ogród na ten okres.

Ogród powinien być nie tylko piękny, ale i funkcjonalny. Dbamy nie tylko o rośliny, ale także o to, aby w cieplejszych miesiącach można było w nim miło spędzić czas. Ten odpoczynek może zostać zakłócony przez nadmierne temperatury lub deszcz. Upał potrafi nie tylko skutecznie wypędzić nas z ogrodu, ale może też być niebezpieczny – szczególnie dla dzieci czy osób starszych. A co z deszczem? Wiadomo, że nikt nie lubi spędzać czasu w ogrodzie podczas deszczu.
I tutaj świetnym rozwiązaniem jest zamontowanie pergoli aluminiowej , która ochroni zarówno przed upałem, jak i deszczem.
Zalety aluminiowych pergoli

pergole-aluminiowe
pergole-aluminiowe

Pergole aluminiowe w naszym sklepie dostępne są w dwóch wariantach: przyściennym oraz wolnostojącym. Przyścienna jest zamontowana na tarasie ( aluminiowe zadaszenie tarasu ), a wolnostojąca może stać w dowolnym miejscu w ogrodzie.

Pergola tarasowa (wisząca) to doskonały sposób na połączenie przestrzeni domu z ogrodem. Pod taką pergolą można postawić stół ogrodowy i krzesła; w ten sposób będziemy mieli miejsce, w którym wiosną i latem będzie można zjeść posiłki na świeżym powietrzu. Nie martwiąc się zbyt wysoką temperaturą lub deszczem. Dodatkowo taka aluminiowa pergola automatycznie zasłoni również drzwi prowadzące na taras, dzięki czemu w salonie również będzie chłodniej. Dzięki pergoli aluminiowej taras stanie się miejscem relaksu i spotkań towarzyskich bez obaw o pogodę. Pergole produkcji LuxBor wyposażone są w oświetlenie LED, dzięki czemu można spędzać pod nią czas nawet po zmroku.

Natomiast pergola wolnostojąca LuxBor może stanąć w dowolnym miejscu w ogrodzie (także w pobliżu tarasu). Wyposażona jest również w oświetlenie LED, dzięki czemu nie ma potrzeby instalowania oświetlenia obok pergoli i zastanawiać się nad doprowadzeniem odpowiednich przewodów elektrycznych. Wolnostojąca pergola aluminiowa umożliwia również montaż osłon bocznych, które dodatkowo chronią pergolę przed wysokimi temperaturami czy deszczem. Bez problemu można pod nią postawić zestaw ogrodowy. Wolnostojąca altana stworzy latem chłodną oazę lub zapewni schronienie przed letnim deszczem.

Pergole ogrodowe

to atrakcyjny element małej architektury ogrodowej. Idealnie wpasują się w elewację domu czy przestrzeni ogrodowej. Estetyka produktu sprawia, że ​​produkt jest nie tylko funkcjonalny, ale także bardzo dekoracyjny. Tkaninę wieczka można całkowicie zawinąć, zwinie się w regularne fałdy. Po sezonie nie musisz się martwić, że materiał zostanie uszkodzony przez deszcz lub śnieg. To samo dotyczy gwałtownych letnich burz. Tkanina może być zwijana ręcznie lub elektrycznie.

Zachęcamy do kontaktów klientów z całego Śląska oraz Opolszczyzny.

Dzięki pergoli aluminiowej uzyskamy zacienioną przestrzeń w ogrodzie. Latem, a nawet wiosną i wczesną jesienią coraz bardziej szkodzą nam wysokie temperatury. Już teraz warto pomyśleć o tym, jak się przed nimi uchronić.

Zadzwoń! Zapytaj!